Zwroty

Zwroty

Pouczenie o prawie do odstąpienia od umowy

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia odebrania towaru. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas, firmę:

Kanlux for home / Kanlux SA
ul. Objazdowa 1-3
41-922 Radzionków
sklep@kanluxforhome.pl

O swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy, mogą Państwo poinformować poprzez wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie internetowej lub poprzez inne, jednoznaczne oświadczenie wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy wypełnić formularz dostępny na naszej stronie przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.


Jak zwrócić towar?

  • Wypełnij poniższy formularz. Po jego wysłaniu otrzymasz, jego kopię na podany adres e-mail.
  • Wydrukuj i podpisz formularz, a następnie spakuj go wraz z produktami do zwrotu.
  • Wyślij spakowaną paczkę wraz z formularzem do naszego magazynu w Siemianowicach Śląskich (Magazyn Kanlux SA ul. Rozwojowa 12, 41-103 Siemianowice Śląskie z dopiskiem „Zwrot towaru Kanlux for home”)
  • Pieniądze zostaną zwrócone na podane konto bankowe niezwłocznie po odebraniu i sprawdzeniu przez nas przesyłki.

Aby rozpocząć procedurę zwrotu wypełnij poniższy formularz:

Dane podstawowe:

Dane klienta:

Dane konta:

Dane posiadacza konta:


Administratorem danych osobowych Klientów, którzy w związku z rejestracją konta w Serwisie lub w związku z zamówieniem w Sklepie określonego towaru lub korzystaniem z innych funkcjonalności Serwisu wskażą określone dane osobowe jest Kanlux SA z siedzibą w Radzionkowie (kod 41-922) przy ul. Objazdowej 1-3 (dalej Administrator lub ADO). Osoba, której dane dotyczą może kontaktować się z Administratorem w sprawach dotyczących danych osobowych poprzez zapytanie zgłoszone na adres e-mail: ado@kanlux.pl. Czytaj więcej...