O nas

Kanlux SA jest jednym z wiodących przedsiębiorstw sektora oświetleniowego w Polsce. Stale dostarcza w ręce klientów produkty dostosowane do ich potrzeb. Produkty przemyślane, nowoczesne, energooszczędne i bezpieczne, gdyż każdy produkt przechodzi kompleksową weryfikację i poddany zostaje badaniom w naszym własnym, w pełni wyposażonym, Laboratorium Badawczym.

Dzisiaj Kanlux robi kolejny krok w stronę swoich klientów. To Kanlux for home - sklep stworzony z myślą o naszych detalicznych, indywidualnych Klientach. To sklep stworzony przez ludzi z pasją, którzy swoje wieloletnie doświadczenie w branży oświetleniowej i internetowej przekładają teraz na sklep internetowy. Sklep, którego celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań oświetleniowych bez względu na to, czy chcesz zmienić lampę w jadalni, czy planujesz wykonanie oświetlenia w całym, nowo budowanym domu lub być może jesteś w trakcie aranżacji ogrodu. U nas znajdziesz wszystkie potrzebne produkty.

Stawiamy na jakość i serwis. Nasz doświadczony zespół pomoże Ci znaleźć właściwe rozwiązania dla Twoich potrzeb oraz dopasowane do Twojego budżetu. W Kanlux for home zawsze możesz liczyć na fachową pomoc, miłą obsługę i gwarancje satysfakcji z zakupów.

Kanlux w liczbach

Lata na rynku 28
Procent dostarczonych przesyłek następnego dnia98%
Ilość asortymentu w e-sklepie1000
Czas realizacji zamówienia 24h

Dlaczego warto wybrać Kanlux for home?

1000 produktów w ofercie.

Szeroka gama produktów - ikona

Dzięki szerokiej gamie produktów możemy zaoferować najmodniejsze lampy, oświetlenie do ogrodu, oświetlenie techniczne, energooszczędne źródła światła a także osprzęt elektroinstalacyjny. Wszystko, co potrzebne do urządzenia własnego domu, mieszkania, ogrodu czy wyposażenia miejsca pracy.

Ekspresowa wysyłka całego asortymentu.

Ekspresowa wysyłka - ikona

Wszystkie dostępne produkty mamy na własnym magazynie, dzięki temu na bieżąco realizujemy zamówienia naszych Klientów. W przypadku złożenia zamówienia do godziny 12.00 przesyłka zostanie wysłana jeszcze tego samego dnia, a aż 98% naszych przesyłek, dzięki profesjonalnej obsłudze firmy kurierskiej GLS, dociera do Klienta już w 24 godziny. Natomiast za dostawę zakupów od 149 zł nie zapłacisz ani grosza.

Gwarancja pełnej satysfakcji z zakupów.

 Gwarancja satysfakcji - ikona

Jesteśmy pewni oferowanych przez nas produktów. Nasze profesjonalnie wyposażone Laboratorium Badawcze i odpowiednio przeszkoleni pracownicy dbają, by każdy produkt był bezpieczny, gwarantując przy tym najwyższą jakość. Jednak gdyby zakupiony przez Ciebie towar nie spełnił oczekiwań, możesz go zwrócić, bez podania przyczyny. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie a następnie wraz z wydrukowanym formularzem odesłać towar na nasz magazyn.

Obsługa na najwyższym poziomie.

Obsługa na najwyższym poziomie - ikona

Nieustannie monitorujemy rynek, aby zaoferować możliwie najlepsze produkty i najlepszy serwis naszym Klientom. Na bieżąco sprawdzamy ustawy prawne dotyczące zakupów internetowych oraz szkolimy się w zakresie obsługi oraz z nowinek technologicznych. To wszystko, by zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość obsługi i gwarancję satysfakcji z zakupów!