Warunki dostawy

Warunki dostawy

Kurier GLS lub Paczkomaty InPost

Zamówione produkty dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS lub do wybranego paczkomatu, za pośrednictwem firmy InPost.

Kurier GLS

Firma kurierska GLS dostarcza przesyłki od poniedziałku do piątku. 98% naszych przesyłek dostarczonych jest do Klienta następnego dnia roboczego po nadaniu przesyłki. Jedynie w nielicznych przypadkach może zostać dostarczona dzień później. Przesyłkę możesz śledzić na stronie internetowej GLS https://gls-group.eu/PL/pl/sledzenie-paczek podając numer listu przewozowego, który otrzymasz od nas przy wysyłce Twojego zamówienia.Kurier GLS

Paczkomaty® InPost to największa sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. To usługa logistyczna oferująca wygodę odbioru przesyłki w dowolnym miejscu o dowolnej godzinie. To także innowacyjność, dyskrecja i bezpieczeństwo. Przesyłkę możesz śledzić na stronie internetowej https://inpost.pl/sledzenie-przesylek podając swój numer listu przewozowego, który również otrzymasz przy wysyłce Twojego zamówienia.

Koszty wysyłki

Koszty wysyłki Kurier GLS:
Przedpłata: 15,00 zł
Za pobraniem: 25,00 zł

Paczkomaty InPost:
Przedpłata: 13,00 zł


*Od 250 zł dostawa GRATIS - sam wybierasz formę dostawy!

Zabepieczenie przesyłki

Zapezpieczenie przesyłki

Przesyłki nadawane przez Kanlux for home pakują specjaliści z doświadczeniem. Używamy najlepszych materiałów do zabezpieczenia przesyłek. Mimo wszystko warto sprawdzić stan przesyłki wraz z kurierem. Jeśli stan przesyłki wzbudza wątpliwości lub nosi ślady otwierania, zalecamy sprawdzanie każdej przesyłki wraz z kurierem. W przypadku uszkodzenia należy spisać wraz z kurierem protokół szkody (dostępny u kuriera). Jest to bezwzględnie wymagane do rozpatrywania roszczeń reklamacyjnych. Jeśli odebrałeś uszkodzoną przesyłkę z paczkomatu, skontaktuj się z nami, lub bezpośrednio z firmą InPost pod numerem telefonu 801 400 100 (dla telefonów stacjonarnych) lub 722 444 000 (dla telefonów komórkowych).